Atlant Gel – recenzia a cena, kde kúpiť

[Total:    Average: /5]

& nbsp; Zloženie Atlant gél

Krém Atlant gél obsahuje len prírodné zložky. Medzi ne patria:

 • Barberry. Je zdrojom alkaloidov a organických kyselín. Účinok na telo tonikum, zlepšuje imunitu a má mierne protizápalové vlastnosti.
 • Ashwagandha. Prírodné afrodiziakum. Omladzuje, bojuje zápalu, zvyšuje svalovú silu a zlepšuje vytrvalosť.
 • Lignany. Stimulovať sexuálnu aktivitu a zvyšuje účinnosť.
 • Maca. Zvyšuje potenciu u mužov, pomáha produkovať testosterón a používa sa pri liečbe neplodnosti.
 • Konský gaštan, Ginkgo biloba, zázvor. Rastlinných výťažkov zlepšiť srdce a obehový systém. Zvýšenie sexuálnej funkcie a spermie robiť lepšie.
 • Thistle. Zvyšuje produkciu mužských pohlavných hormónov.
 • dimethikon. Je silikónová zložka, ktorá maže tkanivá a zlepšuje sklz. Chráni pleť počas cvičenia na zväčšenie penisu a pri pohlavnom styku.
 • Betaín. Zlepšuje metabolizmus a normalizuje krvný obeh.
Viac sa dozviete na oficiálnych webových stránkach

V určitých pomeroch týchto zložiek zlepšiť erekciu a zvýšenie penis. Sú absorbované do pokožky, robia tkanina pružná a prispievajú k maximálnemu pretiahnutie cavernosa bez akéhokoľvek poškodenia. Zväčšenie penisu deje postupne, a to bez spôsobenia bolesti.

2 návod na použitie Atlant Gel

Existuje niekoľko spôsobov nanášanie krému Atlant gél v závislosti na cieľoch stanovených človekom. Ak je doplnok používa predĺžiť pohlavný styk a zvýšenú citlivosť, je aplikovaný 30 minút pred fyzickou intimitu. Pre tieto účely je nutné aplikovať malé množstvo krému. Po krátkej dobe dochádza k miernemu mravčenie v penise, ktorý rozpráva o začiatku pôsobenia doplnku. Pravidelnosť využívanie finančných prostriedkov na tom nezáleží.

bckit bck nd white drk 1 Atlant Gel  recenzia a cena, kde kúpiť Muži, ktorí chcú zvýšiť veľkosť falu krém by mal byť používaný pravidelne po dobu 1-3 mesiacov, každý deň na dosiahnutie výsledkov. Deň krém sa aplikuje raz za hygienických postupov podľa týchto jednoduchých pravidiel:

READ  SkinVitalis - sérum proti vráskam: recenzia, cena, kde kúpiť, čítať recenzie, pravda, alebo nie?

1. Naneste masážne pohyby na stoporený penis.

2. Dať 5 minút pre krém je úplne absorbuje.

3. Robiť špeciálne cvičenia na zvýšenie penis.

Pre dosiahnutie ich výsledky, krém by mal byť aplikovaný denne po dobu aspoň 2 mesiacov. Tým sa zvýši penis o 3-5 cm Navyše krém poskytuje zlepšujúcich erektilnej funkcie, znižuje dobu od sexuálnych, predlžuje dobu trvania orgazmu.

bckit bech coud 1 Atlant Gel  recenzia a cena, kde kúpiť Pre všimnete prvé výsledky po dobu 2-3 týždňov po pravidelnom používaní. Po 1,5-2 týždňoch používania významne zlepší citlivosť penisu a zvýšenie doby trvania pohlavného styku. Priemerná veľkosť tela zvýši o 0,5-1,5 cm tak, že penis bol väčší ako 3 cm, by mala byť minimálne 6 týždňov. Po 3 mesiacoch, je možné dosiahnuť zvýšenie o 5 cm.

3 Cvičenie Atlant gél

Pred cvičením a aplikácii krému, aby sa obklad. Za týmto účelom kus mäkkou handričkou namočenou v teplej vode, stlačiť ľahko a zabaliť penisu. Aby vydržali obklad je nutné z 3 minút. Za to, že postup sa opakuje 3x a počkať, kým sa pokožka stáva suchou. To zlepšuje krvný obeh a spevňujú tkanivá pružnejšie.

Existuje niekoľko techník cvičení, ktoré môžu byť použité na smotane Atlant Gel. Prvý z nich je vykonané státie alebo sedenie. To sa skladá z nasledujúcich fáz:

 1. 1. Penis je v uvoľnenom stave. Muž sa chytí za ruku a stlačí hlavu k zlepšeniu prietoku krvi.
 2. 2. Falus čerpá zo seba pocity mierne nepohodlie. V tejto polohe musí byť najmenej 5 minút. Treba sa vyhnúť bolesti počas cvičenia.
 3. 3. Je nevyhnutné vykonať masáž penisu v kruhu asi 30 krát.
 4. 4. Znovu roztiahnuť penis, ale v 4 smeroch – vľavo, vpravo, hore, dole. Urobil krátku prestávku a opakuje kruhového masáž 5krát.
 5. 5. Penis je treba vytiahnuť dopredu a udržiavať ju v tomto stave po dobu niekoľkých minút, potom jemne vymáčknuť to niekoľkokrát.
 6. OL>

  Druhý technika tiež nemal spôsobiť nepohodlie a bolesť. Skladá sa z 2 cvičení:

  1. 1. Penis uchopiť za ruku tak, aby prsty stláčanie hlavu. Za to, že je potrebné stlačiť jeden celok, aby sa zabránilo bolesti.
  2. 2. Falus vytiahol som rovno a udržiavať ju v tomto stave po dobu 1 minúty.
  3. 3. Znovu držať strečových penisu, čím sa zvyšuje čas a odpočinok.
  4. OL>

   Druhý súbor cvikov vykonávaných po dobu 20 minút. pohyb by mal dávať pozor, aby komprimovať penis do bolesti a začervenanie, aby sa zabránilo problémom v budúcnosti . Účinok uvidíte, po 2 týždňoch.

   Rozšírenie krém úd prispieva k bezbolestný rozťahovanie tkanív a rastu chrupavky. Táto metóda je účinná iba v prípade, pravidelné cvičenie po dlhú dobu. V prípade, že účel použitia doplnku, zlepšiť kvalitu pohlavného styku, krém sa nanáša na penis bez masážnych techník.

Paulína Turošíká
About Paulína Turošíká 277 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.