Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie – negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
[Total:    Average: /5]

Purple čaj je bylinný tibetský čaj, ktorý je tiež známy ako Chang Shu. Jeho hlavným rysom – farba nápoj, ktorý sa vyrába, keď varí. Fialová s modrastým nádychom, v priehľadnej miske, to vyzerá lahodné. Je prekvapivé, že používajú listy čajovníka, a jej kvety, takže čaj sa vyznačuje neobvyklú chuť a bohatú arómu.

Tento materiál sa zameriava na neobvyklý “modrej” čaj – Chang-shu. Poďme zistiť, čo to je, aké výsledky možno očakávať a aké sú pravidlá varenie.

Fialové čaj – čo je to

?

Surovina pre výrobu piva získané zberom kvetov čajovníka, je označovaný rodiny

Myrtle. Ide o vždyzelený rastlina, ktorá má

biely alebo žltkastý nadýchané kvety.

On je takmer vždy suché lístie vzhľadom na to, že strom má malé rozmery a nevytvára tiene. Vzhľadom k tomu, rodina je blízky “relatívna” z eukalyptu, a vlastnosti, má-sú do značnej miery podobné. Pestovanie a zber surovín dochádza vo výške 3 tisíc km nad morom v podmienkach zriedenej atmosféry a zníženej hladiny kyslíka.

trhá kvety, tea tree a to nielen v Tibete, ale aj v Kambodži a Nepále . To je úžasné dielo, pretože žiadna hromadná výroba fialovej čaj neexistuje. Všetko sa robí ručne a iba dvakrát do roka. Preto je “modrý nápoj”, známy tiež ako Chang-Shu, je skutočne cenné.

Vlastnosti Chang Shu

Ak zvážiť vlastnosti chuť a vôňu purpurovej čaje sú znalci hovoria, že nápoj s nádychom do modra má lahodnú chuť s ľahkými sladké tóny . Vzhľadom k tejto naozaj nemusíme používať sladidlá – čaj je dobrý, bez toho by to . Chuť Chang-Shu bohatý dosť a má svetlo pikantné poznámky.

Teraz sa obrátiť na pôsobivé vlastnosti. Mnoho z nich:

 • Pomáha urýchlenie metabolizmu, rozdrví tukové bunky a odstránenie škodlivých látok z tkanív v tele.
 • Má priaznivý vplyv na trávenie, pomáha normalizovať črevnú mikroflóru, pomáha liečiť tvorbu žalúdočný vred.
 • pôsobí ako prostriedky suspendovanie proces starnutia. Zlepšuje stav pokožky, vlasy sa stáva lesklé a zastavenie vypadnutiu. Tí, ktorí majú problémové nechty, na vedomie, že pri pravidelnom používaní tohto čaju sa stávajú

  silní, rastú rýchlejšie, a nechtová platnička má zdravú ružovú farbu.

 • efektívne pre chudnutie. Poklesli libier je väčšinou tuk, nie svalového tkaniva. Navyše, vďaka fialovej čaju môže udržať stabilnú váhu, aby sa zabránilo návratu stratenej telesnej hmotnosti.
 • zlepšuje videnie, stimuluje centrálny nervový systém.
 • Môže pôsobiť ako tonikum a ako sedatívum (v závislosti na ročnom príjme nápoje).
 • dobrý vplyv na kardiovaskulárny systém. Srdcový sval dostane odolnejšie, a cievy pružnejšie. Tea sa odporúča ľuďom s hypertenziou.
 • Je prevenciu mŕtvice a infarktu.
 • Vhodné pre ženy, pretože na schopnosť zabrániť rozvoju gynekologických ochorení.

Či alebo nie “modrej čaj” pomáha chudnúť?

Viac hodnotení zo žien, ktorí sa snažili schudnúť

s Chang-shu, vo väčšine prípadov ukazujú účinnosť tohto čaju. Čo sa deje v tele? Prečo začať proces chudnutia? Em>

V prvom rade, fialové čaj prispieva k vytvoreniu harmonického fungovania žalúdka a čriev . Okrem toho upraví metabolizmus, takže aj nezdravé potraviny oveľa rýchlejšie “burn out” (ale v žiadnom prípade nepoužívajte tieto produkty ako horlivý). Používanie teotania aktívny vylučovanie ťažkých sacharidov a tukov. Theobromin pomáha normalizovať fungovanie obličiek a pečene, takže trávenie a pridelenia odpadov a toxických látok nastať lepšie. Em>

Pre mnoho žien, ktoré sa rozhodli aktívne schudnúť, to sa stáva skutočným problémom poškodzovaniu vlasov, nechtov a pokožky. Pri používaní “modrého nápoj” telo dostane všetky cenné komponenty potrebné pre jej riadne fungovanie. Fialové čaj je tiež veľké plus je, že to nevedie k návyku.

Aj keď sa predpokladá, že použitie Chang Shu pomáha schudnúť, nie je to spaľovač tukov, a len katalyzátor pre urýchlenie metabolizmu lipidov . To znamená, že by mali byť použité v trojici “ správnej výživy a primeraná fyzická aktivita

– čaj

“. Z tohto dôvodu nekontrolovanej jesť, nedostatkom pohybu, ale piť “modrú nápoj” a spoliehať sa na chudnutie je za to nestojí. Veľmi dôležitý integrovaný prístup . Ak máte dodržiavať vyváženú stravu a piť dve šálky čaju denne, časom príde k veľmi dobrému výsledku.

Aké je tajomstvo z podivuhodných vlastností “modrej nápoj”?

Možno, že tajomstvo užívanie fialovej čaju je jeho zloženie? Možno áno, pretože obsahuje veľké množstvo látok, ktoré sú prínosom pre všetky systémy tela. Medzi ne patria:

 • Kahein antioxidant, ktorý kvety Chang-Shu boli udelené sama príroda. V dôsledku prítomnosti tohto prvku čaju má schopnosť, aby sa zabránilo predčasnému starnutiu, rozpúšťanie tukov a cholesterolu plakov. Okrem toho, kahein pomáha kontrolovať hladinu glukózy v krvi, zníženie ju na požadovanej úrovni.
 • tetánia (tanín) – aminokyseliny, dôležité pre normálny priebeh fyzickej a duševnej činnosti. Napriek skutočnosti, že má stimulačný účinok, ale nemá príliš vzrušujúce účinok na centrálny nervový systém a vplyv na veľmi opatrne. Okrem toho ďalšia vlastnosť tanínu – antibakteriálne. Vzhľadom k tomu, že aktivuje vylučovanie toxínov, čistiace obličky a pečeň, kde sa tieto toxíny sa akumulujú vo veľkom množstve.
 • bioflavonoidy. Vďaka nim stenách ciev silnejší, menej vlasy vypadávajú,

  nechty prestane olúpať.

 • Metilksantina. Koža sa zvyšuje krvný obeh, čo prispieva k obnoveniu jeho bunky a zbaviť toxínov.
 • Luteín je látka, ktorej činnosť je zameraná na zlepšenie stavu sietnice, a ochrana pred škodlivým žiarením.
 • kofeín. Jeho regeneračné schopnosti sú všeobecne známe. Tento alkaloid pôsobí ako stimulant, ktorý môže mobilizovať mentálnu aktivitu a fyzickej odolnosti.
 • Chrome. Napomáha potlačenie chuti do jedla, posilniť nervových a svalových vlákien.
 • tiamínu. Aminokyselín robí telo odolné voči vonkajším a vnútorným vplyvom ,.
 • synefrín je alkaloid schopný rozobrať tukov.
 • Dlhý zoznam vitamínov. Podporu životne dôležitých funkcií v tele podieľa na všetkých procesoch jej fungovania.

Veľmi dôležité je mať v locus Chang Shu. riedkej atmosfére, nízke hladiny kyslíka v ovzduší majú pozitívny vplyv na tea tree. Predpokladá sa, že z tohto dôvodu, rastliny rastúce v takých podmienkach, sú oveľa viac cenných látok, v porovnaní s rastlinami pestovaných na pláni.

Čo hovoria lekári

Niektorí odborníci pracujúci v rôznych lekárskych odboroch, sú veľmi pozitívne o Chang-shu. Lekári a endokrinológa uznať, že fialová čaj Chang Shu napomáha správnemu hormonálnej pozadí (samozrejme v komplexnej terapie). Aj tie ženy, ktoré pravidelne používajú “modrú nápoj”, zriedka čelia gynekologických ochorení, a oveľa neskôr sa vyvrcholenie.

Ophthalmologists hovoriť Chang-Shu ako nápoj, ktorý koncentruje mnoho užitočných vizuálnych funkčných látok . Zeaxantín, luteín a karotenoidy pomáhajú predchádzať problémom predčasné zrakom. Pitná jednu alebo dve šálky tohto čaju denne, môžu odstrániť únavu z očí . To platí najmä pre tých, ktorí sú nútení tráviť veľa času za obrazovku počítača alebo sa zapojiť do aktivít spojených s vysokou koncentráciou a napätie.

na výživu taktiež ocenili čaj Chang Shu, ktoré je schopný efektívne uspokojiť hlad a smäd. Pocit sýtosti príde oveľa rýchlejšie, takže človek jej menej.

terapeuti sú toho názoru, že tieto prvky, ktoré sú súčasťou čaju potrebné pre imunitu, fyzický a duševný postihnutia. Chang-Shu pomáha bojovať proti účinkom stresu, emocionálne pozdvihnutie. Okrem toho tento čaj posilňuje nervový systém.

Múdre Tibeťanov a čínsky preferencie pre tých čajov, ktoré sa pestujú v horách . Mnohí z nich sa domnievajú, že nachový čaj pomáha zachovať mladosti nielen vzhľad, ale aj vnútorné orgány. Možno, že priemerná dĺžka života je vysoká vďaka dobré nielen genetika, stravovacie návyky, ale aj pitie zdravé čaj? ..

Pravidlá pre varenie a pitie Chang Shu

Na pitie úžitku a potešenie z jeho používania, je potrebné vedieť, ako variť a ako sa robí fialové čaj. Docela jednoducho:

 1. Položte kanvicu alebo šálky 5-7 kvetín (záleží na tom, ako bohatá chuť, arómu a farbu, ktorú chcete nápoj).
 2. var 200-250 ml vody, trochu vychladnúť, potom zalejeme kvety. Všimnite si, že vriaca voda na použitie v každom prípade nemožné. Zabije všetky živiny, zničí sladkú chuť a zaujímavú vôňu nápoja.
 3. Počkajte, kým čaj infúziou po dobu 10 minút. Počas tejto doby, nápoj bude mať krásne a veľmi neobvyklé transparentný modrú farbu.
 4. Čaj je pripravený na pitie. Ako Chang-Shu sám je sladká a má príjemnú arómu môže piť v jeho čistej forme. Ale ak chcete, môžete pridať do Šálka ​​trochou medu alebo plátkom citróna. Cukor sa snaží dať. Dodá zbytočné kalórie, a skazí pôvodnú chuť čaju. Piť celý pohár naraz.
 5. OL>

  Všimnite si, že to nie je nutné variť naraz viac ako 5-7 kvetmi a piť viac ako 3 šálky čaju denne, ak nechcete, aby sa zabránilo rozvoju nežiaducich účinkov.

  Takže stále existujú vedľajšie účinky?

  Pre tých, ktorí sa rozhodli začať piť čaj Chang-Shu musí pýtať, či existujú nejaké obmedzenia pri používaní fialové čaju. On je zvyčajne veľmi dobre znáša, ale niektorí ľudia potrebujú byť opatrný s ochutnávkou nových nápojov. Možné kontraindikácie:

 • Tehotenstvo a dojčenie.
 • detského veku.
 • Individuálne neznášanlivosť.
 • hypotenzia (čaj pomáha znížiť tlak).

Pokiaľ ide o vedľajšie účinky, ktoré sú možné, ako je tomu v prípade použitia iných rastlinných nápojov. Ak urobíte kvety viac, ako je odporúčané, alebo vypiť desať šálok nápoja, môže spôsobiť nevoľnosť, vracanie, nízky krvný tlak, pocit podráždenie sliznice , Ak sa stretnete podobné príznaky, umiernenú konzumáciu Chang-Shu či dokonca vylúčiť ju zo svojej stravy (v prípade podozrenia na alergickú reakciu).

Všeobecne platí, že pred začatím užívania čaju v “plnej sile”, piť jednu šálku nápoja a čakať niekoľko hodín. Ak je všetko v poriadku, je možné pokračovať v užívaní Chang Shu. Em>

Ako sme dospeli k záveru, kvet nachový čaj Chang Shu je zdravý nápoj, ktorý môže byť použitý, aby sa chudnutie a prevenciu nedostatku vitamínov a rôznymi chorobami .

Dodržiavajte zásady vyváženej stravy, viesť aktívny životný štýl, odstrániť zlé návyky, jesť Chang-shu, vždy cítiť skvele. Milovať sami seba a byť zdravý.

About Paulína Turošíká 277 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.