Denta Seal Zubná pasta – Je to stojí za nákup? Koľko to stojí?

Denta Seal Zubná pasta - Je to stojí za nákup? Koľko to stojí?
[Total:    Average: /5]

Denta Seal utesnenie zubnú pastu, že chcem povedať. Častice tekuté skloviny na pasty zloženie odlíšiť medzi rovesníkmi. Poďme sa dozvedieť viac a diskutovať hlavné otázky čitateľov. Kompozície, ako moc, rozvod, alebo nie, kde kúpiť.

POZOR! sme popísali niektoré z našich čitateľov otázok o cestovín Denta Seal. Choď na špecifiká, môžete jednoduchým kliknutím na požadovanú položku v menu nižšie.

Kliknutím na webe výrobcu

Viac sa dozviete na oficiálnych webových stránkach

Čo sa stane, ak nechcete ísť k zubárovi

Zubný kaz pokaziť zuby a možnosť okamžite navštíviť zubára nie je vždy. To služby majú malé náklady, a čas je

často chýba.

Použitie hmoty je schopná zabrániť šíreniu Pokazené tkaniva dentín a buničiny. To pomáha vyhnúť sa následkom, ktoré nútia na liečbu alebo vytiahnuť poškodené zuby.

Denta Seal posilňuje sklovinu a zabíja baktérie v ústach, ktoré vedú k určitým patológií.

Vlastnosti Denta Seal:

 • znateľné výsledky rýchlo;
 • komplex akcie;
 • dovolené 16 rokov;
 • prírodné minerálne make-up
 • vhodné na okamžité použitie,
 • perfektné starostlivosť pre každý deň.

Kliknutím na webe výrobcu

Tento produkt je založený na minerály z morských mušlí, a teda má prirodzenú štruktúru a vedie k rýchlemu opotrebovaniu smaltu. Mikročastice obsiahnuté v hmote, uzavrieť trhliny a mikropóry na povrchu, ktorý pomáha vyhnúť sa precitlivenosti a baktérií vnútri.

Denta Seal kazu ošetrenie, bez ísť k zubárovi

Unikátna formula, čo je látka, vyrobený syntézou z lastúr zvaných hydroxyapatit. Nanočastice sú uložené pevne do konštrukcie a plne obnoviť tvrdé tkanivá dutiny ústnej. Akcia si kladie za cieľ Denta Seal:

 • posilnenie;
 • odstránenie baktérií;
 • obnova koruny.

Stojí za zmienku, že návšteva zubára by ešte nie menej často ako raz za šesť mesiacov, pretože Denta Seal účinne potláča problémy iba v počiatočných fázach. Veľké dutiny, pulpitis a ďalšie ochorenia môžu byť liečená iba u zubára.

Zloženie Denta Seal

tesniace pastu sa skladá z prírodných látok, ktoré posilňujú, eliminujú prvé známky poškodenia a zabrániť strate zubov. Vo vzorci:

 • fluoridových iónov, ktoré sú súčasťou inhibujú demineralizáciu povrchu,

  Viac sa dozviete na oficiálnych webových stránkach

  chráni pred rozdelením a praskanie. Prispieva ku konsolidácii a vstrebávanie vápnika. Zvyšuje odolnosť a chráni vďaka neustálemu posilňovaniu.

 • Základom liek – hydroxyapatitu látky, ktorý je tiež nazývaný kvapalina smalt. Je extrahovaný z lastúr, liečených pomocou filtrácie. Posilňuje sklovinu, takže je trvanlivý a vnútorné vrstvy sú nezraniteľní stratí.
 • Vápnik obnovuje rovnováhu minerálnych látok v tkanivách a tiež inhibuje deštrukciu a demineralizáciu zubov. V komplexe s fluoridom a hydroxyapatit sa dobre absorbuje v tkanivách. Vyplnením mikrotrhlín na povrchu, dáva mu hladký bielu farbu.

Princíp fungovania zubné pasty

Tento nástroj bol vytvorený na svete zubných lekárov, ktoré sú v praxi často používajú látky s podobným princípom. Denta Seal – analógové materiály pre výplne, ktoré sú používané dentistu.

Okrem toho je hmotnosť je schopný k dekontamináciu a liečenie zubného kazu v ranom štádiu.

na prácu drogovej Denta Seal Založená:

 1. Whitening. Unikátny nanočastice vyplnia trhliny a pieskované povrchu korún. Stanú sa z nich hladké, lesklé, farba je jednotná.
 2. Food. Komplex vitamínov a minerálov vytvára zdroj zásob dodávať nielen vnútri zuba cez vlákniny, a tak zvonku.
 3. Recovery. Skryje trhliny, stenčenie skloviny, vylamovanie a odlupovanie koruny, ktoré vedú k zvýšenej citlivosti na studený alebo horúci.
 4. Čistenie. Eliminácia lézií v počiatočnej fáze, zápasí predovšetkým puklinovitých dutinami, odstránenie poškodenia.
 5. Dezinfekcia. Dôkladne čistí ústa od baktérií a plaku, ktorý je veľmi rýchlo rastúci infekcie.
 6. Posilnenie. Inhibuje demineralizácia odstraňuje kameň a tmavý povlak na vnútornej strane.
 7. OL>

  Insights

  Samozrejme, že nie je nutné, aby tento produkt ako všeliek. Nebude vám pomôže v neskorších a stredných štádiách vývoja kazu je potrebné chápať. Avšak, zníženie a odstránenie vývoj ochorenia ústnej dutiny v raných fázach jeho výkonu.

  Kde kúpiť?

  Predám

  Viac sa dozviete na oficiálnych webových stránkach

  Denta Seal na oficiálnych stránkach výrobcu. Cena je ….. To sa javí ako veľký cenu, pokiaľ ide o zubnú pastu.

  Je však potrebné mať na pamäti, že dent Force má ošetrujúci a tesniace vlastnosti, ktoré nemôžu dať žiadny prostriedok obvyklým Obchodného domu. Dajte si pozor na falzifikáty – nie sú k dispozícii žiadne zálohy

  .

  Spätná väzba o výsledku

  Každý človek sníva mať biely úsmev. Bohužiaľ, toto bohatstvo prírody nie je daná každému. Postupom času sa farba zmení smalt, opotrebováva, čo vedie k postupnému zničeniu zubov.

  Moderné kozmetické stomatológia ponúka celý rad postupov, ktoré obnoviť štruktúru skloviny, ktoré sú drahé a často nemajú uvádzaného účinku, alebo je krátkodobý.

  Zubná pasta Denta Seal uskutočniť utesnenie je jedinečný produkt, ktorý vám umožní rýchlo a lacno obnoviť estetický vzhľad chrupu, bez toho aby museli navštíviť zubnú kliniku.

  Truth or rozvode

  Ak si myslíte, že účinnosť zubná pasta Denta Seal podvádzanie, zistiť, čo hovoria odborníci. Podľa odborníkov, remineralizáciu a účinku utesnenie tohto produktu v dôsledku prítomnosti nanočastíc s kvapalným sklovinu, čo je látka zloženie, ktoré je podobné hydroxyapatitu (komponent kryštálovej mriežky zubnej skloviny).

  Ak ste pozorne skúmať názory lekárov z Denta Seal, je zrejmé, že

  v súlade s tesniacim účinkom výrobcu je skutočne prítomný. To nám umožňuje dospieť k záveru, že pravidelné užívanie tejto pasty bude nielen pomôže obnoviť estetiku úsmevu, ale tiež, ako sa zbaviť mnohých zdravotných problémov chrupu.

  Princíp fungovania

  mikročastice látok zaradené do pasty kompozície, zachytenie baktérií, je účinne odstraňovať z úst spolu s nádychom. Hydroxyapatit tesnenie microfractures a poskytuje leštiace účinok, obnovenie a posilnenie zubnú sklovinu. Výsledkom je, že po niekoľkých dobe používania zubnej pasty Denta Seal v súlade s pokynmi, dostanete krásnu bielu úsmev.

  Release forme a zloženie

  Denta Seal – zubná pasta hustú konzistenciu, čo zaručuje hospodárne využitie. Časť Denta Seal formulácia obsahuje nasledujúce zložky:

 • hydroxyapatitu je látka sa extrahuje z morských mušlí, štruktúra je identická s skloviny;
 • Mint poskytuje príjemnú vôňu, zmierňuje zápal ďasien;
 • Lime osviežuje dych, má leštiaci účinok;
 • fluorid a kalcium posilniť sklovinu, zabrániť deštrukcii tkaniva.

Spoločne tieto zložky poskytujú predĺžené bieliace efekt, upchať mikrofraktúrami a podpory včasného a prirodzenú obnovu v ústnej dutine.

Ako rozlíšiť originál od falzifikátu a kde kúpiť?

Bohužiaľ, vysoká účinnosť lieku prispel k vzniku mnohých falzifikáty. Aby sa nestali obeťou podvodu a majú vplyv tvrdí výrobca, odporúčame kúpiť Denta Seal na oficiálnych stránkach lieku.

Naše webové stránky nie je predávajúci, tak na objednávku liek pre starostlivosť o ústnu dutinu, choďte na oficiálnych stránkach výrobcu a vykonať nákup. Vezmite prosím na vedomie! Zubná pasta Denta Seal v lekárňach nie je na predaj!

Indikácie a kontraindikácie

Vďaka jedinečné zloženie na báze prírodných surovín, zubná pasta Denta Seal nemá žiadne kontraindikácie pre použitie, s výnimkou individuálnej neznášanlivosti do základného materiálu alebo podporných zložiek. Indikácie:

 • Prítomnosť čiernych bodiek a dutín;
 • Smaltované stmavnutie;
 • zvýšená citlivosť, keď sa vezme teplé alebo studené potraviny;
 • Rôzne ochorenia ďasien, ústnej dutiny;
 • popraskané, poškodenie skloviny.

Odporúčaná aplikačná dobu 4 týždňov. Vplyv použitia zubnej pasty po 7 dňoch sa objaví. Ak chcete zvýšiť účinnosť odborníci odporúčajú čistenie zubov s Denta Seal nielen ráno a večer a po každom jedle po dobu 2 týždňov.

Hodnotenie zákazníkov

O mimoriadnu účinnosť zubnej pasty Denta Seal povedať, hodnotenie zákazníkov. Prejsť na akékoľvek tematické fórum, na stránkach výrobcu alebo distribútorov k názoru, že opustí ľudí, ktorí už vyskúšali produktu.

Ak budete kombinovať všetky názory o Denta Seal, je možné uviesť nasledujúce pozitívne vlastnosti zubných pást: ľahko použiteľný, kompaktný tvar, nízka spotreba, prvé výsledky po 3-7 dňoch, dlhodobé, udržateľný účinok. Zabezpečiť, aby remineralizáciu a účinok utesnenie nie je len krásny, je skúmať a porovnávať hodnotenia hostí a odborné zubných lekárov.

Cena a kde kúpiť Denta Seal?

Ak chcete kúpiť Denta Seal, musíte vyplniť jednoduchý formulár prihlášky na webových stránkach výrobcu a čakať na spiatočnej volanie od prevádzkovateľa podniku. Špecialista detail výhody a vlastnosti pasty, bude odpovedať na vaše otázky a zabezpečiť dodávky kdekoľvek na svete.

Cena pasta Denta Seal uvedený na webových stránkach výrobcu a distribútorov v národnej mene svojej krajiny. Ak chcete zabezpečiť čo najlepšie podmienky pre kúpu, výrobca produkt pravidelných akcií, ktoré ponúkajú objednať liek so zľavou až 50 percent. To vám umožní vychutnať jedinečnú zubnú pastu Denta Seal na najnižšiu cenu!

Pozor! Droga sa nepredáva na voľnom trhu, takže ak máte ponúknuť kúpiť za neuveriteľnú cenu v lekárni alebo online obchod, ktorý je oficiálnym distribútorom výrobcu, ktorý sa odstráni sporné ekonomiku v prospech vlastného zdravia!

Čítajte tiež: aminokaprónovú prvý spaľovanie tukov pre mužov opis & amp; recenzia

Prehľad

Denta Seal produkt kombinuje remineralizáciu a účinok tesnenia. To je najlepší zubný liek na bielenie zubov a prevencii zubného kazu. Tesniace pastu Denta Seal populárny po celom svete.

Jeho štruktúra sa líši od bežných prostriedkov pre starostlivosť o ústnu dutinu. Vo svojom zložení má žiadny atóm fluóru, je vhodný pre všetky vekové a ako náhrada za jednoduché cestovín.

hydroxyapatitu tesnenie otvorené malé kanály v zuboch. To zaisťuje, že sa buničina chránený. Vnútri zuba nedostane voda, zvyšky jedál alebo vzduch. V dôsledku toho nebude cítiť bolesť.

Predám Denta Seal v lekárni alebo na stránkach

Nie je nič, nebudú predané na internete. Je však možné sa dostať falzifikát. Ručíme za kvalitu tovaru a vrátenie peňazí, ak nechcete prísť. Kúpiť Denta Seal pre uskutočnenie tesnenie na nižšie uvedenom odkaze. Spoločnosť, ktorá vyrába túto pastu na svojich stránkach úplne poskytuje informácie o vlastnostiach výplne a bielenie.

Zameranie zubná pasta Denta Seal

Náprava pre orálny Denta Seal a tesniace pastou zbaviť mikrotrhlín v sklovine a chráni proti zubnému kazu. Zubár bude oveľa menej, vďaka regeneračné vlastnosti. Na dosiahnutie lepšieho efektu možno po 4 týždňoch používania zubnej produkt. Potom prejsť na inú značku.

Farmakologická popis Denta Seal

K dispozícii cestoviny Denta Seal (Denta Seal a tesniace zubnej pasty), skúmavky, obsahujúcej 75 ml. čo je v individuálnom boxe pre jednu vec. Hlavnou účinnou látkou: fluorid a hydroxyapatit. Orientácia – účinok bielenie zubov a plombovanie zubov

.

Cena v zubnej paste Denta Seal

Je nesporné, že v roku 2018, od februára, pasta môže byť predávané za pevnú cenu:

 • Jeho cena v Európe 990 R,
 • V celej Ukrajine cenovka je rovný 459 UAH
 • V Bieloruskej republiky musí predávať cestoviny za cenu 36 rubľov, av Kazachstane Obvyklá cena 5800 Tg.

Denta Seal pre uskutočnenie tesnenie: opis

čistenie prebieha veľmi šetrne, bez poškodenia zubnú sklovinu. Výrobca uviesť tesniaci účinok, ktorý spôsobuje, Denta Seal na vykonanie tesnenia, v prípade, že je na použitie kurzu.

VIP vybrať tie najlepšie

Od svojho dokončenia, zuby na dva roky, chránené pred zubným kazom, pretože sú bohaté na minerály, ktoré spomaľujú proces.

Výhody sú:

 1. Tesniace účinok v dôsledku kontinuálneho prenikania nanočastíc skloviny vád zubov. Pravidelné čistenie zubov táto zubná pasta malá škoda kristallizuetsya;
 2. bielenie, umožnené zložiek obsiahnutých v paste. Pri čistení sa zbaviť kameňov, tmavo plaku;
 3. deodorizačný, antibakteriálny, protizápalový účinok,
 4. Cena, čo v porovnaní so službami zubného lekára je oveľa nižšia.
 5. OL>

  Sprievodca po Denta Seal pre bielenie a náplní

 • Ak chcete čistiť zuby, budete potrebovať malý hrášok pasty nanesenej na štetec;
 • Proces čistenia je vyrobený z päty každého zuba ku dnu a tak ďalej;
 • Po opláchnite zvyšný pastu z úst;
 • Opakovať upratovanie.

Kontraindikácie a nežiaduce účinky

nie je obmedzený iba na poškodené zuby. Tehotné a počas dojčenia je bezpečné ju používať. Pasta nie je schopný vyvolať alergie.

Zubná pasta Denta Seal k dosiahnutiu utesnenie a bielenie neboli uvoľňované do krvného obehu, a zubári sú spory týkajúce sa účinnosti a bezpečnosti. Cítili, že táto pasta sa výrazne zníži počet návštev u zubných klinikách.

Recenzie asi Denta Seal a pripomienky

Môžeme si prečítať názory tých, kto vyskúšal na sebe a utesnenie a bieliace vlastnosti.

tesniace pasta Denta Seal má len polojitelnii hodnotenie. Pripomienky možno nájsť po celom svete.

Účinné prostriedky

O Denta Seal možno nájsť aj negatívne hodnotenie. V zásade platí, rovnako ako akýkoľvek iný produkt. Poznáte ten nepríjemný zápach, ktorý je nemožné, ako sa zbaviť bolesti zubného kazu.

Rovnako ako krvácanie z ďasien, plaku, fajčenie, kamene a ďalšie. Biele a krásne zuby na leto. Nový produkt ponúka každodennú starostlivosť doma a bojovať s týmito problémami.

Teraz nie je potrebné spúšťať k zubárovi. Budete schopní zvládnuť sám!

Zubná pasta s účinkom tesniace práce v 5 smeroch. To bieli, odstraňuje nepríjemný zápach, chráni proti dutiny, odstraňuje baktérie a utesňuje poškodené oblasti smaltu.

Pravidelná hygiena ústnej dutiny, zaručuje absenciu problémov!

Negatívne názory o “Denta Seal”

Alina, 32 rokov: Vždy sníval o biely úsmev. Podľa môjho názoru je základným atribútom každej ľudskej bytosti. Pracujem v oblasti komunikácie a krásne zuby sú dôležité pre mňa. Prvýkrát vyskúšala veľa drogistických bielenie látok. Samozrejme, že efekt bol, ale stačilo to nie na dlho.

som chcel dlhšiu výsledok. Prečítať skutočné hodnotenie okolo Denta Seal a rozhodol sa vyskúšať výrobok. Balíček bol včas. Samozrejme, že obal bol trochu preliačiny. Tento moment je strašne naštvaný. V aplikácii je novinka poteší! Oveľa lepšia a vyššia kvalita mojich predchádzajúcich nákupov.

V zásade nemám žiadne sťažnosti, veľmi spokojní s nimi.

Nika, 23 rokov: nevenoval pozornosť k rozpadu. Po nejakej dobe začal ma obťažovať. Veľmi často lietal tesnenia. Zubár povedal, že je z dôvodu choroby. Ale každá liečba nie je predpísaný pre mňa, ale stále ísť a naplniť zuby unavený. Priateľ odporúča tento produkt.

sklamaní! V súčasnej dobe sa čaká na druhý balík, originál!

Kde a ako nakupovať “Denta Seal”

Ak nezaujíma, iní môžu byť schopný zastaviť, ku komunikácii s Vami. A opačného pohlavia bude venovať pozornosť. Ak chcete kúpiť hollywoodsky úsmev stojí za to kúpiť Denta Seal. To prispeje k dosiahnutiu požadovaného výsledku v krátkom časovom období. Kompozícia obsahuje len prírodné zložky. Sú aktívnu činnosť. Stanete sa istejšie a rozhodujúci!

V záujme získania zubnej pasty, je nutné vyplniť formulár žiadosti na oficiálnych stránkach výrobcu. Po vykonanú akciu, bude sa obrátiť na špecialistu pre ďalšie spracovanie objednávky.

Je možné určiť podrobnosti o doručení a všetky vzrušujúce okamihy týkajúce sa tovaru. Nákup je potvrdený a zaslaný na zadanú adresu. Dodanie do 10 pracovných dní.

Popis

Mnoho zubnej pasty nie sú schopné chrániť proti zubnému kazu. SIAL Denta (Denta Seal) je vynikajúcou voľbou pre starostlivosť o ústnu dutinu. Preniká sklovinu, vyplní praskliny, obnovuje zuby a poskytuje potrebné množstvo fosforu a vápnika. Náprotivky vytvoriť len peny a vyčistiť zvyšky jedla. Inovácia vyrieši väčšinu problémov!

Predpokladajme zloženie:

– hydroxyapatitu – obnovuje smaltu;

mäta a vápno vytvorí príjemnú vôňu a zabrániť problémom s ďasnami;

– fluorid a kalcium. – prevenciu ochorení a zápalových procesov

Princíp fungovania a ako používať

Zubná pasta s Denta tesniacou účinok tesnenia je prírodný na 100%. Vyrovnáva poškodenie, odstraňuje zubný plak, predchádza vzniku zubného kazu a navracia zubom prirodzenú krásu. Už niekoľko týždňov bude váš úsmev stane zdravé a krásne. Lekári odporúčajú nový produkt nielen pre liečbu, ale aj prevenciu.

Ak chcete použiť nič zložité. Je nutné čistiť zuby niekoľkokrát denne. Rovnako ako vy. Po jedle môžete použiť zakaždým. Výsledok je uložený na dlhú dobu! To je jedna z výhod. Je možné zakúpiť za rozumnú cenu!

Realitné recenzií “Denta Seal”

Catherine, 34 rokov: Od mladosti sníval o krásne a zdravé zuby. Skúšal veľa bieliace zubné pasty, ale nič nepomáhalo. Priateľ mi povedal o Denta Seal, okamžite som si spomenul na rozvode. Takže moja nádej, je dávno preč.

Po nejakom čase prečítať skutočné hodnotenie. Zaujímal som sa o spokojných zákazníkov, sa rozhodol kúpiť. Výsledkom je jednoducho neuveriteľné! Po 3 týždňoch, moje zuby boli perfektné! Priateľ v šoku, všetci okolo dávať pozor na toho magického úsmevu.

Egor, 40 rokov: Boj zubný kaz nie je prvý rok. Myšlienka zbaviť. Milujem tento dizajn a po mesiaci ako by sa nič nestalo. Aj naďalej kúpiť za prijateľnú cenu pre prevenciu. Plne spokojný s prácou manažéra a včasnému dodaniu! Chcem sa zmieniť prírodných ingrediencií!

Namiesto toho, aby tesnenie

Prehľad novej zubnej pasty DENTA SEAL :. Kde kúpiť a za koľko, a tesniace účinok, popis, zložky, manuálne, kontraindikácie, revíziu videá a svoje skutočné názory

Čítajte tiež: Haldol liek cholesterolu, popis a hodnotenia lekárov na náradie s vysokým profilom

Kúp DENTA SEAL pre uskutočnenie tesnenia

V súčasnej dobe čistenia zubov je veľký záujem medzi obyvateľstvom. S príchodom nových terapeutických látok, aby sa zabránilo rôzne druhy chorôb, vrátane zubného kazu.

Ak sa rozhodnete kúpiť Denta SEAL pre uskutočnenie tesnenie, odporúčame ísť na webové stránky výrobcu a spoznať úplné informácie.

Tesniace pasta DENTA tesnenie (zubné pevnosť)

V rámci lekárskeho zubné zubné pasty je zložkou hydroxyapatitom, ktorý pomáha utesniť dentínových kanálikov (otvorené).

Mikročastice, preniknúť, chráni rezne z vonkajších faktorov (voda, potraviny, vzduch, prach, apod.).

Tesniace pasta DENTA SEAL odstráni všetky baktérie v ústnej dutine, v trhlín a v dutinách. Je známe, že zubný kaz je najlepšie podmienky pre baktérie, čo vedie k deštrukcii sklovinu zuba.

hydroxyapatitu preniká do tisícov mikrotrhlín a vyplní ich. Pravidelné čistenie a honovanie, smalt stane úplne biely, hladký, lesklý, kompletne obnovená farbu.

Denta Seal s účinkom tesniacou: opis

Najlepší spôsob prevencie zubného kazu a bezpečný spôsob bielenie zubov je použiť kvalitatívne a terapeutické zubné pasty. Denta Force môže byť vaším sprievodcom po celý život, takže váš úsmev zdravé biela vyzerajú zuby. Tento nástroj bol prielom v oblasti zubného lekárstva, ako vyznačuje jedinečnou zloženie :. Nanočastice, kvapaliny smaltované

Používa sa ako pravidelná zubnú pastu na zubnú hygienu. Poskytuje jemné a efektívne odstránenie zubného plaku, zmierniť nepríjemné pocity pri čistení. Avšak, to sa vyhne rad vážneho poškodenia skloviny. Výrobca v návode popisuje smer účinku utesnenie:

 1. Spoľahlivá ochrana proti zubnému kazu pri používaní pasty a potom 2-3 roky. Povlak je nasýtená minerálne látky, ktoré brzdia rozvoj zničenie smaltu.
 2. Efekt utesnenie zubov je v dôsledku mikro-častíc, ktoré opakovane prenikajú mikrotrhlín a čipy. Postupne dochádza ku kryštalizácii akékoľvek poškodenie.
 3. Bielenie zubov. Zubná pasta DENTA SEAL sa skladá z nanočastíc, ktoré odstraňujú kameň, žlté, nájazdy a veľmi rýchle bieli zubnú sklovinu do dokonalej biele.
 4. Ničí maľované plak, odstraňuje (inhibuje) tvorbu zubného kameňa, odstraňuje zápach z úst.
 5. Má protizápalové, antibakteriálne a silné dezodoračné účinok.
 6. OL>

About Paulína Turošíká 277 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.