Electricity Saving Box – názory a cena, kde kúpiť

[Total:    Average: /5]

Lifehacker ponúka sa dozvedieť pravdu o zariadení pod všeobecným názvom Electricity Saving Box z odborníkov v danom odbore, ako jeden z nich sám žartom nazýva, elektrotechnik lvl 80.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Ekonomická turbulencie núti každého z nás premýšľať o zníženie nákladov. A konečne chcem odoprieť obvyklé radosti: potraviny, obchodov a kín. Takže to, čo by taká menšia obetovať utiahnuť opasok, až sa premenil v oprátky? Aj keď ste premýšľať o ťažkú ​​voľbu, zdá sa, že spôsob, akým vás nájde. Dobrý sused, užitočné kolega alebo obľúbené sociálne ponúk na kúpu malú krabičku, ktorá môže viesť k zníženiu nákladov na elektrinu. Dať prístroj do zásuvky, a ekonomika sa začína tešiť na raste v rade desiatok percent! Dôkazy základňa účinnosti modernej technológie je založená na podporil názory spokojných zákazníkov a nesporné videí YouTube. Ale je to všetko dobré, pretože nám predkladá s reklamou?

Ďalej Lifehacker vám prináša zaujímavý článok od Burr brigády, zložený z lekára LoneWolf a jeho asistent operby umiestnené v pôvodných stránkach internetového vydania “Energocapital”.

rozoberte zariadenie z dôvodu úspory energie

Chcete sa stať skutočným hrdinom príbehu? Nie nejaký existuje zámorí Superman alebo Spiderman, a čo najviac, že ​​žiadny z nich nie je skutočný Pinocchio!

A to nemusí ísť do poľa snov a zakopať do zeme 5 zlatých mincí pod rúškom noci … len stačí kúpiť zariadenie, ako je tento, s názvom “elektrisiti seving box” alebo “Úsporný elektriny “(elektrina Saving Box).

Potom vložte ju do zásuvky (posypané soľou a vodou dôrazne neodporúčame), hovorí: “of kreks Pax FEKS !!” a to je všetko! Ty -! Pinocchio

Do tej doby, náš drahý Distributioo aktívne podporovať boxy s LED diódami, ktoré sú vložené do zásuvky a sľubujú “nerealistické úspory energie” a “pomalú rotáciu elektromera”, majú pocit “večného smäd pozornosť podniku” z naši občania, a šúchal si ruky. A samozrejme, Distributioo dostať nerealistické zisk tým, že kúpou týchto políčok za $ 4 v Číne a predávať dôverčivých občanov Európy, na Ukrajine, v Kazachstane, v Bielorusku na $. 40

Tak čo je vo vnútri tohto zariadenia? Navrhujem, aby si fascinujúce cestu cez jeho útrob zhodnotiť potenciál týchto investícií! Takže, skalpel v ruke, pacient na stole!

Najdrahší vec, ktorú v tomto prístroji je asi pravda. Je vyrobená zdravo: strieborná farba s čiernymi akcentmi a megabloku logom. Avšak, držal pohromade dve polovice pomocou jediného skrutky, ktorý by sme ľahko odskrutkovať.

Vnútri zázračný prístroj, “úspory energie” je elektronická doska s minimálnym súborom prvkov a relatívne veľké “čierne skrinky”, ktorá, ako sa domnievame, je tajná Super zbraň (Wunderwaffe) v boji proti spotreba kilowatthodín! A máme podozrenie, že ide o bežné filmovej kondenzátor.

Na zadnej strane dosky s plošnými spojmi, ktorá je zaistená pomocou dvoch skrutiek, vyzerá takto:

Celý okruh je vytvorená na doske s plošnými spojmi, je navrhnutý tak, aby urobiť jednu veľkú zázrak – vytvoriť nevyhnutné podmienky pre … horí dve LED diódy. A pridať viac jasnosti, tu sú zostavované chirurgického tímu koncept tohto zariadenia:

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Áno, ak je to veľmi zovšeobecniť, potom tam vo vnútri je malý reťazec z dvoch LED diód a veľké filmové kondenzátor. A aký veľký je to, sme premýšľal o tom taky, a my sme sa meria celkom dobrou zariadenia:

Merania ukázali, že Black tajomstvo, kondenzátor má kapacitu rovnako ako o 5,18 MFD.

Po príprave dáme všetky vnútornosti späť a zašil pacienta. Bolo rozhodnuté, aby to vyskúšať. Bez toho, náš experiment analýza by bola neúplná. Dáme megaeconomics v dobre zaťažené objímky.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

A … zázrak! LED diódy naozaj rozsvietia, a naša nádej.

Ale prístroj je drzý a sebavedomý “twisted” tie isté kilowatthodín, ktorý je prepojený s zázrak zariadení …

A napriek tomu aspoň niektoré efekt by mal byť získaný zo zaradenia filmového kondenzátora s kapacitou 5 uF paralelne k domácej sieti. Inými slovami, po tom všetkom, čo je to skvelý nápad ležal Distributely nejako ospravedlniť ich podvádzanie naivný Pinocchio? Odpovie priamo, kapacita tohto kondenzátora je tak malý, že to bude stačiť iba na kompenzáciu jalového výkonu žiarivkou 40 wattov.

Áno, počul priamo, okrem činného výkonu (P, W, W), ktorá sa prevedie na užitočnú prácu (pohyb, rotácia, vykurovanie), niektoré zariadenia, ako sú motory spotrebujú viac jalový výkon (Q, var, voltampér reaktívne). Je to potrebné na vytvorenie elektromagnetického poľa. Teraz, naše vlasov a naše chladničky, ktorá spotrebováva energiu zo siete a zaviesť ju neproduktívne. Ale ak sa vedľa práčky alebo chladničky do zásuvky držať kondenzátor (kapacitné a je vypočítaná na požadované napätie), náš vážený motory chladnička a práčka bude spotrebovávať jalový výkon z kondenzátora a nebude “load grid”. A teraz MEGAWILD: ACTIVE elektromer inštalovaný do vášho bytu, úplne ľahostajné, koľko jalový výkon cez tiekol. Neverí.

opäť vhodne navrhnutý aktívny merač energie berie do úvahy len aktívne energie, ktorá prechádza cez to. Takže nastavenie všetky druhy “magic-energy-seving-boxy”, môžete veľmi ľahko zmierniť malú plochu svojho zapojenia z malého zlomku jalového výkonu. Ale vaše úsilie váš prístroj nevážia.

Tak nenechajte sa zmiasť príbehy Distributioo, nebudú kupovať filmové kondenzátor s LED odpočet za $ 40, ak si rozhodne nechcem sa cítiť ako Pinocchio. )))

Starajte sa o seba a svoje peniaze!

Miesto záveru elektriny Saving Box

Išli sme s realizovala prieskum jedného z autorov článku. Je to stojí za to vyskúšať v reakcii na “ohýbať” stáť za neprimeranú rast sadzieb a devalvácia rubľa, podvádzať sa m? Existuje nejaký skutočný prínos z energeticky úsporných spotrebičov pre domácnosť?

Samozrejme, že to nestojí. Energetický systém sa neustále zdokonaľuje techniky vyhľadávania “zlodeji”. Okrem toho, pokuta desaťnásobku množstva “ukradnuté” sa ochladí akýkoľvek zápal. A čo je najdôležitejšie, existujú prípady smrti “kulibinyh”, pokúste sa pripojiť okolo meradiel. Takže hra nestojí za námahu.

About Paulína Turošíká 277 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.