Keraderm – názory, cena, kde kúpiť, prísady, ako to funguje?

Keraderm - názory, cena, kde kúpiť, prísady, ako to funguje?
[Total:    Average: /5]

Z plesní nechtov a kože trpí viac ako 20% svetovej populácie, bez ohľadu na vek a pohlavie. Toto ochorenie predstavuje vážnu hrozbu pre zdravie, ale je bežný kožný problém a výrazne narušuje kvalitu života. Pre odstránenie nepríjemných príznakov infekcie vo väčšine prípadov používa miestnej syntetické fungicídy, ktoré obsahujú vysokú koncentráciu účinnej látky a majú mnoho kontraindikácie a vedľajšie účinky. V počiatočných štádiách ochorenia a na prevenciu bezpečné a účinné prostriedky rastlinného pôvodu. Veľa pacientov dermatológovia odporúčajú nástroj Keraderm z nohy huby, vyrábaných na základe jedinečný komplex bylín.

Zloženie a spôsob výroby Keraderm

Náprava huba Keraderm

k dispozícii vo forme masti alebo kvapky (roztok)

pre liečbu chorých tkanivách, v závislosti na lokalizácii hubové infekcie. Vo svojom zložení oba prípravky obsahujú päť hlavných produkty rastlinného pôvodu:

 • Golden fúzy je silný antiseptický, bohaté na flavonoidy, QueryInterface, ktoré majú silné protizápalové a antifungálne aktivitu proti niekoľkým patogénom chorobe;
 • Extrakt tajge borovice je charakterizovaný miernym fungistatickým účinkom, účinne odstraňuje podráždenie a nepríjemný zápach, mierne ochladiť zapálenú pokožku;
 • Topoľ čierny extrakt – stimuluje regeneráciu zdravého tkaniva súčasne inhibíciu proliferácie plesní a iných patogénov;
 • chvostnatých Prizemlin (Ind cibuľa.) – pomáha pri úľave od svrbenia, má analgetický, dezinfekčný a hojivý efekt
 • Propolis – normalizuje stav dermis, eliminuje sucha a odlupovanie, podporuje rýchle mäknutie rohovej vrstvy postihnutých nechtov a kože

.

Ako pomocné látky používa esenciálne oleje, minerálne látky, vitamíny A a E, výstužný účinok rastlinných extraktov a stimulujú rýchlu obnovu postihnutých tkanív pomocou huby.

Indikácia Keraderm

Hlavný indikácia pre použitie antifungálnych činidiel Keraderm zahŕňajú:

 • počiatočnej fáze onychomykózy a plesne na koži, vrátane interdigitálnej lézie dermatofitia a periungual valcov;
 • Svrbenie a odlupovanie kože, praskliny na chodidlách;
 • Zmeniť farbu a vzhľad krehkosti spôn;
 • Prevencia nohy huby v bazénoch, sauny, posilňovne a na ďalších verejných miestach.

Výrobca umožňuje použitie kvapky a masti Keraderm z huby na akúkoľvek časť tela. Mnoho dermatológovia odporúčajú použitie liekov ako dezodoračné, zmäkčenie a klimatizačné prostriedky v komplexnej liečbe patológie.

Indikácie pre použitie finančných prostriedkov Keraderm

Metóda aplikácie

Keraderm – lokálne antimykotikum s

prirodzeným zložením. Ale pre rýchle a efektívne výsledky je potrebné dodržiavať pokyny pre použitie:

 1. Pred použitím liekov, dôkladne páru nôh v horúcej vode s prídavkom malého množstva mydla alebo sódy, potom odstráňte všetky voľné časti postihnutých tkanív pomocou manikúra nožnice a pilník na nechty brúsenie. Utrite nohy suchým uterákom;
 2. Malé množstvo rovnomerne cez ošetrovaných oblastiach na oboch nohách, a to aj v prípade, sú prítomné iba na jednej známky plesní. Masť sa vtiera s ľahkými pohybmi masážou, počnúc po medzery medzi prstami, zachytávajúce klince a periungual valčeky, chodidlá a bočné povrch nôh po celom obvode. Na použitie riešenie, ktoré možno použiť vatové vložky alebo tampóny;
 3. Čakať na úplnom zaschnutí a absorpciu dodatku po dobu 3-5 minút.

Opakovať postup 2 až 6 krát denne, podľa závažnosti prejavov infekcie. Liečba huby nie je menšia ako 1 mesiac. Maximálna dĺžka liečby nie je obmedzenie.

na použitie pre liečebné prostriedky Keraderm

Pri použití v prevencii plesní sa odporúča aplikovať masť na celý povrch doraze pred a po návšteve verejných miestach. S cieľom zabrániť recidíve treba umyť ruky mydlom a vodou pred a po použití doplnku, tak často, ako je možné, dezinfikovať topánky a ponožky zmeny.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky Keraderm

požiadaviek výrobcu, že Faranga nemá žiadne kontraindikácie a nemá žiadne vedľajšie účinky na telo. Avšak, rastlinné prísady masť a roztok môže spôsobiť alergické reakcie. Pred prvým použitím je vhodné aplikovať malé množstvo liekov na koži predlaktia a nechajte pôsobiť 15-20 minút. Ak po tejto dobe nebude mať príznaky alergie (svrbiaca vyrážka, začervenanie), je možné použiť lieky podľa pokynov. So zvýšenou opatrnosťou by mal byť použitý doplnok počas tehotenstva a dojčenia, alebo v detstve.

Ceny a analógy

V cene výrobku z huby Keraderm lekáreň je … Keď si kúpite

na oficiálnych stránkach výrobcu nákladov masť a riešenie je na priemernej ….

Plné analógy doplnku neexistuje. Jedným z farmaceutických doplnkov rastlinného pôvodu je krém Mikosan, ako hlavné účinné látky s obsahom filtrátu enzýmu raže. Jeho cena v závislosti na regióne, je ….

Na recenzie tohto doplnku

spätnú väzbu o nástroje z huby Keraderm medzi dermatológmi a pacientmi je v rozpore. V skutočnosti masť a kvapky na báze prírodných surovín, nie sú medicína a neobsahujú žiadne používa vo farmaceutickom priemysle antimykotiká. Avšak niektorí experti umožniť ich použitie pri prevencii alebo huby v počiatočných štádiách ochorenia. Hodnotenie lekárov na Keraderm prakticky nevyskytujú, pretože doplnok nie je používané v lekárskej praxi. Väčšina pacientov hlási pomerne nízku účinnosť v porovnaní s inými liekmi.

Keraderm dodatok je bezpečný pre liečbu a prevenciu plesňové nechtov a kože. Vzhľadom k úplne prírodné zložky v masti a roztok nespôsobuje vedľajšie účinky a majú žiadne kontraindikácie.

About Paulína Turošíká 277 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.