Peruvian Maca – cena, kde kúpiť, originál

[Total:    Average: /5]

Maca (angl. Peruánske Maca) je rastlina pestuje vo vysoko územia Peru, Bolívia a malá časť Argentína. Patrí do čeľade Cruciferae a zrejme nijako zvlášť pozoruhodné: koreň s krátkymi listami blízko k zemi. Ale pôvodní obyvatelia Latinskej Amerike pre viac ako 2000 rokov vie o neuveriteľných vlastnostiach tejto rastliny, a to sa pestuje ako pre stravovanie a pre liečenie rôznych chorôb. Čo je tak užitočný Mac , a preto získava popularitu po celom svete? To bude popísané v tomto článku.

Maca: koreň

Hlavný význam Maca , alebo, ako sa nazýva – chyba zamorené, je koreň, ktorý má žltú farbu a podobá kvaka alebo reďkovka. Táto časť rastliny jesť, a v akejkoľvek forme, – surový, varené alebo sušené. Hodnota koreňa Maca spočíva v jeho bohatej zloženie. Tu sú uvedené hlavné aktívne zložky v ňom obsiahnuté:

 • vitamíny – vitamíny B, vitamín C a vitamín E;
 • minerály – vápnik, selén, jód, železo, draslík, mangán
 • aminokyseliny kyselina asparágová, glutamín, glycín, arginín, tyrozín, metionín, izoleucín, lyzín, tryptofán a ďalšie;
 • alkaloidy;
 • amidy mastných kyselín.

Maca: Vlastnosti

S takou bohatou chemické zloženie maky má celý rad priaznivých účinkov na ľudský organizmus, a to:

 • zvyšuje imunitu;
 • znižuje riziko rakovinových nádorov;
 • zvyšuje hladinu výdrž tela;
 • Pomáha predĺžiť mladosť;
 • zlepšuje metabolizmus, pomáha v boji proti obezite;
 • posilňuje srdcové a cievne steny.
 • normalizuje hormonálnej rovnováhy u mužov a žien, riešenie problémov spôsobených hormonálna nerovnováha;
 • je dobrým pomocníkom v boji proti depresii, záchvat paniky, strachu;
 • Pomáha zmierniť únavu, spôsobuje, že telo tón;
 • zlepšuje funkciu pohlavných orgánov;
 • zvyšuje duševnú aktivitu a zlepšuje pamäť;
 • vzhľadom k vysokému obsahu vápnika posilňuje a chráni štruktúru kostí a zubov.

Maca: pre ženy

Výhody Maca pre zdravie žien spočíva v jeho schopnosti pozitívne ovplyvniť hormonálne pozadie organizmu. Lekárske štúdie preukázali, že užívanie ISEA prispieva k normalizácii cyklu u žien a v dôsledku toho sa zvyšuje ich šance na počne a porodí deti.

Pomáha udržiavať normálnu hormonálnu rovnováhu, Maca zmierňuje nepríjemné príznaky menopauzy u žien: zmeny nálad, návaly tepla a porúch spánku. Normalizácia hormonálne pozadie má ďalšiu výhodu – viditeľne zlepšuje vzhľad pleti nedokonalosti miznú

.

Takisto je potrebné poznamenať, že použitie na mak stimuluje významné zvýšenie ženské libido.

Maca pre mužov

Ďalším veľkým prínosom výhod Maca pre zdravie mužov. Vo svojich dôsledkoch je veľmi podobný yohimbe. Jedná sa predovšetkým o zlepšenie sexuálnych funkcií a plodnosti mužov. Maca pomáha udržiavať zdravé sexuálnej túžby a tiež zlepšuje krvný obeh, čo je priamo závislá na erektilnej funkcie. Presne tak vďaka týmto vlastnostiam Poppy dostal svoje druhé meno – “Peruánska Viagra”

Tento koreňová zelenina prispieva k zvýšeniu počtu spermií a zaisťuje ich mobilitu, a tým prispieť k riešeniu problému mužskej neplodnosti. Existujú dôkazy, že Maca uľahčuje úspešnú liečbu prostaty a znižuje riziko vzniku rakoviny erekcie.

Nie menej účinný Maca ovplyvňuje hladinu testosterónu v tele mužov. Táto koreňová zelenina je prírodný anabolický, ktorý umožňuje rýchlo a bez ujmy na zdraví stavať svalovej hmoty. Preto je koreň Maca , spolu s Tribulus, je súčasťou liečiv.

peruánskej Maca: prášok

najužitočnejší Maca vo svojej surovej podobe sa však nález čerstvé korene v miestnych supermarketoch je problematické. Ako je výmena tradične používaný prísadu vo forme suchého prášku, vyrobené z koreňov tejto rastliny.

Pre korene sa umyjú, dezinfikujú a rozreže na malé kúsky a potom sa sušia na slnku alebo v peci pri teplote 45 stupňov. Ak je koreň je suchý, brúsiť ju jemný prášok a použité ako potraviny.

Peruvian Maca extrakt

Extrakt Maca má vyššiu koncentráciu aktívnych zložiek, a tým výraznejší účinok než prášku. Avšak, extrakt sa používa len zriedka, najmä v dôsledku silnej špecifickej chuti a vôni. To sa najčastejšie používa vo forme kapsúl, niekedy s prídavkom ďalších užitočných zložiek, napríklad zinok.

Peruvian Maca: ako sa

Maca , ako Spirulina alebo plody goji, sa týka superfoods, tj. Nie je ani liek ani ako potravinový doplnok, ale napriek tomu má obrovský vplyv na ľudské zdravie. Inými slovami – je to rovnaké jedlo ako zvyšok korene, takže hovoriť o predávkovaní je v tomto prípade ťažké. Ale napriek tomu príjem Maca lepšie začať s malým množstvom, postupne prinášať dávky na 1-3 čajové lyžičky denne. Spravidla sa k udržaniu zdravia, postačí, aby sa asi 5 gramov prášku mak deň, a pre dosiahnutie terapeutického účinku, sa denná dávka by mala byť zvýšená na 10-12 gramov. Odporúča sa urobiť jednodňové prerušenie každých 6 dní, aby organizmus bol schopný pracovať nezávisle na sebe.

Pozor! Niektorí výrobcovia odporúčajú 1-2 kapsule 500 mg, takže je najlepšie začať s malými dávkami a nasledovať svoje pocity.

Powder Maca môže byť konzumované rôznymi spôsobmi, napríklad miešať s nápojmi, pridať do šalátov alebo obilnín. Hlavnou podmienkou zachovania všetkých úžitkových vlastností je nízka potraviny teplote (do 45 °). Tiež nezabudnite o posilňujúci účinok na Makisty – s cieľom vyhnúť sa nespavosť v noci, aby ju mohli použiť tento výrobok nestojí za to

.

Peruvian Maca: kontraindikácie

Worldwide, použitie Mak je považované za bezpečné, ale existujú dve kategórie ľudí stále je kontraindikované:

 • tehotné ženy;
 • ľudia trpiaci neznášanlivosťou na ktorúkoľvek zložku obsiahnutú v koreni.

Peruvian Maca: stanoviská

názory na Maca z väčšej časti pozitívne. Po doplnení vnútri muži aj ženy si všimli značné zvýšenie libida a zlepšenie sexuálnej kvality života. Navyše má z nich tvrdí, že sa začal cítiť oveľa viac energie, vyššej efektívnosti, lepšiu náladu.

Peruvian Maca: kúpiť, cena

Tu veľa rôznych podôb, dávkovanie a výrobcovia Maca :

Predám kapsule, tablety, extrakt prášok a Maca!

1. Buy Maca najlepšie zo všetkých, žiadne falzifikáty, od výrobcov a na možno najlepšiu cenu na webových stránkach Iherb (nákup v dolároch, …, hrivna, atď., Názory v Europen do každej aditívum).
2. Ak chcete objednávanie jednoduchšie – Ako podať objednávku na Sims 3 iHerb !. Chcú ušetriť $ 5 na prvú zákazku – použitie promo kód iHerb a ušetriť $ 5 na váš prvý objednávku! Je lepšie získať zľavu, pretože iHerb nevracia prostredníctvom cash back služby, pretože ceny sú nízke! Tiež nezabudnite uložiť s nami, napríklad kód Messenger môžete získať zľavu na chytré telefóny až o 50%, bude GearBest kupon dať zľavu auto elektroniky v Číne, propagačný kód 003 vám dá možnosť uložiť peniaze na technológii pre domácnosť a kuchyňu, propagačný kód Axon pomôže stráviť menej peňazí na materiáloch ..
4. Mnoho zvažovať zložité postupy a platby a dodania. Naše články odhaliť všetky zdanlivú zložitosť: iHerb iHerb a platiť poštovné!

About Paulína Turošíká 277 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.