Provocative Gel – názory a cena, kde kúpiť

[Total:    Average: /5]

Sexuálny chlad u žien sa prejavuje rôznymi spôsobmi. Niekto necíti silné libido a sexuálny styk trpí ako daná. Niekto má príliš málo maziva a súlož je nepríjemné pre oboch partnerov. Ostatné dámy nemôže zažiť orgazmus. So všetkými týmito problémami, je určený na riešenie pre intímnu hygienu provokácia (Provokatívne gél).

názory lekárov a kupujúcich na tejto lubrikantu je trochu rozporuplné. Čítanie početné negatívne a pozitívnu spätnú väzbu, aby pochopili, kde pravda a klam, dosť ťažké. Preto sme starostlivo študovali popis lieku, zloženie, návod na použitie. – na základe získaných informácií, budeme odpovedať na najčastejšie otázky týkajúce sa provokácia

Neváhajte a neznášajú provokatívne gél

Ak je žena zápasia s problémom sexuálnej chlad, netreba sa hanbiť. Netreba tolerovať túto podmienku, pretože nič dobré to nebude. Nedostatok potešenie z pohlavného styku vedie k tomu, že žena stále usiluje o “otmazatsya” od neho. Výsledkom sú problémy s partnerom (a dokonca aj odlúčenie od neho) a mnoho chorôb spojených s abstinenciou.

Gél Zachytenie intímne lubrikant, ktorý môže prispieť k posilneniu sexuálnu citlivosť pre ženy aj mužov.

Pravidelný sex je nutné pre ženy na udržanie normálnej hladiny hormónov a stabilné duševný stav. Tak zrejmé, keď sa príznaky sexuálny chlad by mala byť uplatňovaná drogy krém druh provokácie. – sú schopné stimulovať libido a zvyšujú sexuálne vzrušenie žena

Viaczložková Provokatívne Gel

pre intímnu hygienu obsahuje pomerne zložitý viaczložková kompozície. Všetky ingrediencie nebudeme popisovať, pretože by to trvať príliš veľa času. Zoznam najdôležitejšie.

prírodný a syntetický vosk mazivo.

To je hlavnou zložkou, ktorá tvorí nedostatok ženských mazivá, vyrobené počas sexuálneho vzrušenia. Textúry je zhodná s lubrikácia vagíny, a vzhľadom k tomu, že sa liek pridaný do destilovanej vody, látka sa ukáže nelepí a sušenie po dobu 15-20 minút (to znamená, že po pohlavnom styku, nie je nutné spúšťať do sprchy zmyť stopy lieku).

Glycerín.

Je dokázané, že mnoho žien, ktoré trpia syndrómom sexuálnej chlad, majú príliš suchú kožu genitálií. To spôsobuje ťažkosti, pálenie a tesnosť. Ženy pri súloži niekedy aj bolestivé. Glycerín je zmäkčujúci zložka, v dôsledku čoho koža pohlavných orgánov je navlhčiť. Okrem toho, bude to príjemné pre ženy aj mužov.

Kofeín, mäta

Tieto dve zložky majú posilňujúci účinok, silnejší vzrušiť ženu. Sú ľahko dráždi nervy pohlavných orgánov (cítil pekné a cool). Počas pohlavného styku, žena je viac citlivá na dotyk partnera jej orgazmus je zosilnený niekoľkokrát.

Je omylom domnievať, že liek je umelý hormón. Keby tam bol tento nástroj bol považovaný za liečivý, bude mať veľa kontraindikácie a vedľajšie účinky. Aby si ju kúpili, že by bolo možné len v lekárňach na lekársky predpis. V skutočnosti, v Provokácia hormónov nie, že má jednoduchý prostriedok, môže byť použitý bez lekárske účely.

Avšak, je preukázané, že pri použití stimulácii prirodzenej produkcie oxytocínu, dopamín, serotonín, endorfínu. Skutočnosť, že stimulujúce mazivo vám umožní užiť sex, a keď vzrušený, tieto hormóny sú aktívne produkované ženskom tele.

V niektorých stanoviskách ženy nadávajú, že rada je dobrá, ale cena je príliš vysoká. V skutočnosti, náklady na nástroje je pomerne veľký, ale nie príliš prehnané. Priemerná cena 990 … ks v balení. V obchode alebo lekárni si môžete nájsť inú intímne krém alebo masť trochu lacnejšie – 300-400 RUB. Ale ich zloženie je buď veľa chémie (čo je nebezpečné), alebo majú nehospodárne využitie. Provokácia so silným zložením a jednom balíčku je dosť dlhú dobu, takže cena je veľmi priaznivá.

Ako používať mazací Provokatívne Gel

Návod na použitie krému je veľmi jednoduchá – je to presne rovnaké ako akékoľvek iné masti stimulovať sexuálne vzrušenie ženy. Povolené sú dva spôsoby použitia:

  • Metóda # 1: Pred začiatkom pohlavného styku je potrebné stlačiť malé množstvo gélu na penise muža, rozotrite po povrchu, vyčkajte 7-10 minút, kedy bude nástroj kop, a začnú mať pohlavný styk.
  • Metóda dve: pred začiatkom pohlavného styku je potrebné stlačiť malé množstvo gélu na dlani a distribuovať na povrch pohlavných orgánov žien, droga začne pôsobiť po 7-10 minút, potom môžete začnú mať pohlavný styk.

Ako nespadnúť na návnadu podvodníci?

Táto otázka je dôležitá, pretože teraz majú prípady falošné gélové provokácie. Pred nákupom sa uistite, že pred vami pôvodné prostriedky. To sú hlavné charakteristiky tohto gélu na intímnu použitie:

  • Obchodný názov: Provokatívne Provokácia alebo gél
  • Forma: krém
  • Hlavný cieľ: mazivo, posilnenie sexuálne vzrušenie u žien
  • Dĺžka: začína pracovať na 7-10 minút po aplikácii a jeho účinok pretrváva až do dosiahnutia orgazmu
  • Balenie: red box, vnútri červený rúrka s čiernou čiapku
  • Balenie: 50 ml
  • Výrobca: OOO “Laboratory Get” Europe
  • Cena: 990 rubľov (z toho za predaj na oficiálnych stránkach)

Je potrebné pôvodné nástroj, radím vám objednať liek na oficiálnych stránkach výrobcu. Tam si môžete prezrieť celý zoznam zložiek v kompozícii, stiahnite si návod na použitie a čítanie skutočné názory na gélu.

Aby sme to zhrnuli: v modernom svete, takmer všetky problémy sú rozpustné. Ženy, ktoré nie sú nevyhnutné stiahnuť do seba, aby zúfalstva, vzťah ukončiť len kvôli znížené libido alebo nedostatok sexuálne vzrušenie. Poradenstvo naozaj pomáha, aby si sex. Cena je celkom rozumné, kontraindikácie a vedľajšie účinky sa pri správnom používaní nedochádza.

About Paulína Turošíká 277 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.