Silane Guard – Tekuté sklo, názory a cena, je to stojí za to, kde kúpiť, ako to funguje?

[Total:    Average: /5]

Silan Guard jedným z najlepších spôsobov, ako chrániť telo. Druh tekutého skla, ktoré možno použiť v niekoľkých vrstvách, čím sa len zlepšiť ochrannú vrstvu. Zvážiť princíp aplikácie, kompletnú sadu Willson Silan stráže a jeho hodnota
Obsah článku :.
Silan Guard je revolučný produkt japonského výrobcu Willson, známejší ako jedna zložka , tekuté sklo. Používanie ochranných prostriedkov Silan stráže pomáhajú chrániť lak a odstrániť mikroskopické škrabance.

Podľa výrobcu, ktorý je základom tohto lieku spočíva v kremíka komponentov. Až do nedávnej doby, Silan Guard bol dostupný len v Japonsku, ale teraz je výrobca rozširuje svoju predajnú trh na území SNS. Predtým na auto trhoch a obchodoch môžete nájsť podobnú tekuté sklo Firma Willson, ale podľa výrobcu Silan Guard je novým krokom v ochrane laku.

Ako sa chrániť telo vozidla z Silan Guard

Ako chrániť karosériu vášho auta – táto otázka sa pýta sám každý majiteľ vozidla. Koniec koncov, ochrana karosérie je vždy jedným z dôležitých otázok pre každého hostiteľa. Po prvé, pretože sa zachoval vzhľad vozidla, a jednak chrániť vozidlo pred poškodením laku a korózii.

Často leštiť karosériu pomocou drahých nástrojov a zaplatiť veľa peňazí pre automobilový leštenie. Ako by ste sa snažil, ale po nejakej dobe, a to aj na nové auto bude mikro-škrabance. Mnohí odborníci navrhnú na krytie látky chrániace telo vozidla po každom umývaní, ale kvalita týchto listov sa očakávajú to najlepšie.

Firma Willson získala dobrú povesť vďaka prvému tekutého skla Willson Telo Glass Guard chrániť telo. V čase objavenia nástrojov na trhu sa rovná to nebolo, prijateľná cena, a mnoho pozitívnych názorov došlo k rovnakému efektu na povesť spoločnosti. Teraz tento výrobca predstavil úplne nové prostriedky na ochranu tela Silan Guard. Podľa zástupcov tekutého skla firmy Silan Guard je ich nový krok, prielom a budúce generácie produktov telesného Glass Guard medzi automobilovými chemikálií na ochranu farby.

Japonská spoločnosť Willson je známych viac ako 50 rokov tým, že produkuje rôzne druhy autokozmetiky. Najznámejšie továreň sa nachádza na predmestí Tokia. Medzi produkty Willson nájdete aj rad šampónov, doplnky, starostlivosť o telo, parfumov a doplnkov pre pranie.

Čo je Silan Guard

Silan Guard je jednozložkové tekuté sklo, ktorý je schopný nielen dať farby a laky zakrytie vozidla topánok, ale tiež chráni telo pred macrocarpon. Podľa výrobcu Willson, liek je jednozložkový. To znamená, že žiadne ďalšie manipulácia pre jeho použitie, nemusí (nie je nutné miešať niekoľko rôznych fliaš, postupná aplikácia rôznych látok).

Zloženie Vodné sklo silanu Guard obsahuje kremík leštiace prvky a voskové látky. Často leštenie vozovej skrine sú platné až do prvej dažďu alebo umývanie, tekuté sklo Silan Guard dáva žiarivý lesk na karosérii auta na dlhú dobu (až jeden rok). V tomto prípade, Silan Guard má vodu odpudzujúci efekt, ktorý dáva jeho výhody na tele bude menej nečistôt, a to najmä menej vody, a preto sušenie svoje vozidlo v rovnakej garáži bude oveľa rýchlejší.

Súprava kvapalného silanu zo sklenenej stráže, Willson zahŕňa:

  • fľašu s kvapalným skla;
  • aplikátor (huba merania);
  • vinyl rukavice;
  • mikroutierka;
  • manuálne v Europen na použitie.

Použitie jednozložkové kvapalné Silan sklo stráž nie je zložitý proces a vyžaduje minimum času, a to aj v porovnaní s jeho starším bratom Telo Glass Guard. V priemere 30 minút na dokončenie leštenie tela. Používanie silán stráž priviesť späť pôvodný lesklý vzhľad náteru a ďalej ju chrániť.

recenzie kupujúcich okrem vlastností špecifických pre jednotlivých výrobcov, tekuté sklo Silan stráž má vynikajúci antistatický účinok. Väčšina kupujúcich sa odporúča po aplikácii po dobu 2-3 dní, aby umyť auto a lepšie 7 dní, to znamená, že lepšie držať na povrchu.

Ako sa prihlásiť silanu Guard ku karosérii vozidla

Typicky telo poľský trvá najmenej hodinu času a peňazí nie vždy dávajú očakávaný efekt. Po použití leštidla je nutné rýchlo utrite povrch, teplotu a mnoho ďalších nuáns, zatiaľ čo úprava leštenie môže vyžadovať značné úsilie.

Čo Vodné sklo silanu stráže, proces nanášania je veľmi jednoduchý. Prvá a základná požiadavkou výrobcu je, že pred použitím telo vozňa musí byť premytý a vysušený od vody. Ešte väčšie efektu možno dosiahnuť tým, že odstráni mechanické plaku a štrk cez umelú ílu z Willson. Pre hodnotenie kupujúcich Silan stráž, platí tekutina sklo je lepšie pri teplote 25-30 ° C, vyhýbať sa priamemu slnečnému žiareniu.

Použiť jednozložkové kvapalné Silan sklo stráž na telo je lepšie v niekoľkých etapách v určitej časti (blatníky, digestor, dvere, strecha). Týmto spôsobom sa vyhnete nepríjemnostiam počas cieľovú leštenie. A tak to, čo je postup leštenie telo s Silan stráže. Prvým krokom je zničiť s povrchom suchou handrou, nech ako príklad, bude to predný blatník vozidla, a tým odstrániť prach a malé častice.

sebe rúk ochranné rukavice vinyl, sa aplikátor a uplatňovať liberálno do kvapalného silanu skla stráže. Nestojí za úsporu vozidlo, a je lepšie aplikované cez povrch applicator.Please vedomie, že aplikátor má dve strany, jedna biela a druhá tmavo šedá mäkkou handričkou, len na tmavo šedý povrch je nutné aplikovať silán Guard.
Teraz RUB povrch tekutého skla tela, by nemali tlačiť dosť ťažké navlhčiť aplikátor, ale naplniť celý povrch, nesmiete nechať ujsť miest. Po nanesení počkajte cca 5-10 minút zaschnúť kvapalného silanu sklo stráž. Povrch by mal byť biela, matná odtieň – je indikátorom toho, že je čas pre presun do ďalšej fázy.

Aby vozidla obsadzovací a brilantné odtieň, utrieť ošetrený povrch Silan Guard utierkou (vrátane). Nestojí za moc tlačiť, úplne svetlo, kruhový pohyb na povrch. Jedna fľaša Silan Guard dosť trieť telo 3-4 mid-size sedan, alebo do viacerých vrstiev pre jedno auto.

výrobca Willson odporúča, aby neviedli motorové vozidlá na bezkontaktnom vstrebať po dobu 7 dní, počas tejto doby , Vodné sklo Silan služba bude mať pevné vlastnosti, vo forme ochranného tenkého filmu a pevne na povrch. Znášať všetky podmienky a požiadavky kvapalina sklenené Silan stráž udrží jeho vlastnosti chrániť telo v priebehu roka alebo až do 22-násobku motora.

Ďalší podstatný rozdiel, a výhodou kvapalný silán, zo skla Guard telesná stráž skla sa považuje za viacvrstvový povlak. Často, mnoho výrobcov týchto chemických látok sa odporúča použiť jednu vrstvu, inak druhá vrstva nemusí poskytovať čo najlepší efekt alebo naopak pokaziť existujúce vrstvu. V Silan stráže, môžete použiť niekoľko vrstiev, a každý ďalší bude len zlepšovať predchádzajúce, a preto je ochrana tela bude niekoľkonásobne lepšie.

Súprava cena Silan Guard od Willson

Silan Guard – tekuté sklo dať jasný odtieň originálneho laku auta. Ako nové a iba začína objavovať v automobilovom trhu, ceny môžu byť veľmi nepredvídateľný. Podľa výrobcu Willson, aby Európa na trhu možná cena Vodné sklo Silan Guard objednávku 1990 …, aj keď v niektorých obchodoch sa predávajú za 4000 ….

V porovnaní s inými prostriedkami na starostlivosť o telo vozidlá, nová Silan Guard vyhráva, takže spôsob aplikácie a načasovanie retencie v tele. Súprava je natoľko jednoduchý, že pre použitie doma. Ak sa vydáte do umývanie auta alebo sto, poľské tela, bude takýto postup jednorazový stáť okolo …. Ak chcete kúpiť, alebo nie nastaviť Silan Guard je riešením pre každého majiteľa vozidla, ale táto úspora sa to znamená, chrániť telo je významná.

About Paulína Turošíká 277 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.