Smartwatch V8 – sledujte, ako to funguje? Aké sú názory

Smartwatch V8 - sledujte, ako to funguje? Aké sú názory
[Total:    Average: /5]

Vitaj, drahý someshwara! Chcem sa podeliť o dojmy čipové hodinky

s veľmi jednoduchým názvom: “V8 SmartWatch”. Všetci, ktorí sa zaujímajú o nositeľné elektronike sa vyzývajú na preskúmanie.

Dnes nositeľné elektroniky na zápästí je rozdelený do 2 hlavných kategórií: inteligentný Watch (Moto 360, Samsung Gear) a fitness náramky (Xiao Mi pásme, Fitbit). Hranica medzi nimi je stále jasnejšie:

náramky sa objaví na displeji a hodiny na hodiny – fitness funkcií. Ale zvyčajne náramky zostávajú neocase a chytré hodinky – “neopytnye” (čo je to slovo!)
Hlavným nedostatkom náramkov pred veľkosťou hodiny a batérie časy .. Sú to objemné a nepohodlné používať v športe. Hlavnou výhodou hodiny (respektíve nedostatok náramkov) – informatívny – všetky informácie sú k dispozícii (obvykle) a bez prídavných zariadení (inteligentné telefóny, atď)
Tento prehľad je zameraný na čipovej hodinky s dlhým názvom V8.
ich vlastných po dobu takmer 2 týždne, takže názor o ich funkčnosti / užitočnosti vyvinula.

Stručná charakteristika
webových stránkach výrobcu, kde si môžete aplikáciu prevziať tiež na telefóne: “marknano.cn/257/0/57”
Zariadenie
v cene skutočne sledovať Áno, kábel nabíjanie (microUSB)
truhlík lepenkové v nej a dať svoj nestydno

Box
Vystavené boli už vložený ochranný film
dizajn a ergonómiu, management
Externe, hodinky sú takmer rovnako ako široko známy v úzkych kruhoch Samsung Gear 2. Bohužiaľ generál len vzhľad. Dokonca aj farebnosť je rovnaký, len tu na Samsung a popruhy sú odlišné.
Farby a Samsung Gear 2
Cert masívnosť (6 cm na dĺžku a 4 na šírku, 1,2 cm hrúbka) nie je cítil, ale pod rukávom, nebudú tunel. Tiež zvyk nosiť obdĺžnikové hodinky dotknúť najrôznejšie zárubne, rohy stolov atď
Môj starý Ray sa zdá byť mince v pozadí. A to je hlavný pre mňa kritérium nepoužívania V8 ako fitness spánku tracker. S tým som bol celkom istý, vyrovnať Mi pásmo na druhej zápästí.
iba tlačidlá na prednom obrátenie zapnutie / vypnutie prístroja s dlhým stlačením tlačidla, krátky akejkoľvek úrovni displeja ponuky na hodinky. Zostávajúce operácie sú vykonávané gest na dotykovej obrazovke: prejdite prstom vpravo späť potiahnite prstom doľava pre potvrdenie. Bol som zvyknutý by naobort správne potvrdenie, ale tvorcovia tohto hodinky, zrejme myslel odišiel.

Nad displejom duálny okno nie je jasné, prečo. Neskôr pitva ukáže, že je prázdny priestor. Zdá sa, že v prípade mnohých z celkového počtu veľrýb. Možno, že tam mal byť okolité svetelné senzory, blízkosť, atď
Displej 1,5 palca je vyrobený technológiou TFT. Reprodukciou farieb je dobré. Zorný uhol je lame len pri pohľade zhora.
Existujú dve témy Menu (štýly)
ľavého okraja domy stali microUSB nabíjacie zásuvka
nabíjací zásuvka
Na rohu dolný a pravý okraj zvukový reproduktor. Znie to nahlas, ani jediný hovor.
Speaker
Na spodnej časti len 4 skrutky, ktoré držia zadný kryt a štandardné montážne popruhy. Mimochodom, šírka pásky je 20 mm a môže byť nahradený akoukoľvek inou. Je vyrobená z polyuretánu, sú dostatočne pružné

a nič sa leští. Medzi najčastejšie spona, a drží ho pevne.
Strap
Raschlenenka
Inteligentné funkcie
Hodinky Bluetooth 4.0 pre synchronizáciu s chytrými telefónmi. Oni krížil nielen tých chytrých telefónov, ktoré majú Bluetooth 4, ale verzia 2.0. Tentokrát som bol potešený, ako som starý uÅŸ G2S. Nastavenie aplikácie balíka Office. miesta (je to rovnaké ako u mnohých drugih čínskeho čipové hodinky) je spojený s Casma povolené oznámenia prístup v nastavení a voila – všetky funkcie súčasťou
Pozrite sa na ďalšie informácie
. 1. Skutočná hodinky (práca bez smartphonu)
Watch otbrazhajutsja 2 typy: digitálne a analógové (šípky). Bohužiaľ tapety sa nemení. Potrebné pridať niekedy vo firmvéru.
2. Push notifikácie
Snáď najviac prakticheski užitočná aj pre mňa hlavnú funkciu. Oznámenie vybrané v programe v telefóne aplikácií a systémových oznámenia.
výber aplikácií
3. Krokomer (funguje aj bez telefónu)
Treba povedať, že krokomer funguje len nie vždy v pozadí, ale iba po začlenení samostatného menu. Parametre: dĺžka kroku, hmotnosť, jednotky. Na obrazovke sa zobrazí informácia o počte krokov, prešiel vzdialenosť, spálené kalórie. Suchá

čísla, žiadne grafy, história.
4. Monitorovanie spánku (funguje aj bez telefónu)
Podobne krokomer je aktivovaný z menu. Úprimne tak objemné hodinky na lôžko a nie príliš pohodlné. Okrem toho, že zasadnutie. Z tohto dôvodu nebola testovaná táto funkcia. Vystavené sú tiež suchá čísla o hlboký a ľahký spánok.
5. Hovorov, telefónny zoznam, správy
záznam volania, SMS a telefónny zoznam sinhroniziruete s smartphone. Avšak, tam je nepríjemnosť, ktorá znižuje funkčnosť tam. To, napríklad, je schopný rýchlo vyhľadávať kontakty a nie sú uložené v zozname hovorov – iba telefónne číslo
6 .. Volanie, Prijatie hovoru
s hodinami, môžete ručne vytočiť telefónne číslo a zavolať, tiež môže vytáčať z telefónneho zoznamu, zavolajte protokol. Hlas je len niekoľko hodín, ak nie prepnúť do telefónu. To nie je vždy výhodné, povedal by som, že je to vždy nepríjemné. Bolo by lepšie, keby ste odpoveď na hodinky zvuku na celý deň, po zdvihnutí slúchadla na telefóne – Zvuk telefónu. Myšlienka je dobrá, implementácia hrozné.
7. Počúvanie hudby
Watch pôsobí ako slúchadlá, zvuk úplne prejde na hodiny, spínacie dráha sa vykonáva na celý deň. Nie je dojem so zvukom a nevidí praktický zmysel počúvať hudbu na krikľúň.
8. Diaľkový ovládač
môže hodiť pre skupinové selfie,

ale budete vyzerať načas, alebo aspoň ich dotknúť.
9. Telefón vyhľadávanie
užitočná funkcia pre Mash-rastre. Ak je aktivovaná v oblasti pokrytia Bluetooth telefónu začne hlasno dokonalú angličtinou kričať: “Som tu!” (Som tu)
10. Stopky
Najjednoduchšie stopky bez kruhov, deliče a iné dobroty

Okrem: uvedomlenie sú zvuk alebo vibrácie. S iba tromi skladbami. Oddeliť volanie soobshenia neupravená
250mAh batérie čestný
To je dosť na 1 deň aktívneho využívania
Ako môžete vidieť vyššie, hodinky pripojiť k telefónu 2 profily ..: A2DP a HSP / HFP. Tak som chcel zakázať volania a oznámenia odísť na hodiny. Ale to nie je pravda, pretože pri vypnutom telefóne a oznámenia. A keď zakážete A2DP, vypne diaľkové ovládanie fotoaparátu.
Spojenie s telefónom smelo vyhlásiť, že spojenie je pevne a so stratou z dôvodu vzdialenosti opäť automaticky pripojí bez problémov

Ak zhrnieme: idea dobrá, realizácia zlý

.

Hodinky stanovený test a skontrolovať úložisko Pandawill.

Namiesto živé tvory

About Paulína Turošíká 277 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.